Preloader

Sporty barowe

III edycja Turnieju w Sportach Barowych odbędzie się 01.06.2016 r. w godzinach od 18:00 do 24:00 w "YOLO Club" przy ulicy Odzieżowej 12 w Elblągu.


• Zapisy będą przyjmowane do 29 maja przez Lucynę Witkowską koordynatora do rozgrywek sportowych AZS

• Zgłoś się, zagraj za darmo i wygraj atrakcyjne nagrody

• Niespodzianka dla pierwszych 80 osób

• Dodatkowo atrakcyjne promocje na barze oraz dyskoteka dla studentów

Dyscypliny sportowe w który można wziąć udział:

• Bowling - to łatwy i nie wymagający specjalnych umiejętności sport. Gra polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu kręgli, co nie jest skomplikowane, a im lepsze są Twoje rzuty, tym bardziej fascynująca staje się gra.

Zasady gry są niezwykle proste. Celem gracza jest strącenie wszystkich 10 kręgli poprzez trafienie ich kulą. Rozgrywka składa się z dziesięciu rund, a każda runda z maksymalnie dwóch rzutów. Wyjątkiem jest ostatnia, dziesiąta runda, w której możliwe są maksymalnie trzy rzuty. Punkty zdobyte przez gracza w poszczególnych rundach odpowiadają liczbie strąconych kręgli.


Rywalizujące ze sobą drużyny powinny się składać z 4 osób (ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).
• Bilard - gra towarzyska i sportowa polegająca na uderzeniu bil drewnianym kijem na pokrytym specjalnym suknie stole. Istniej wiele różnych odmian bilardu, lecz w naszych rozgrywkach przyjmujemy standardową wersję gry zwaną "Ósemką". W grze uczestniczą dwie osoby, rozgrywające bile na przemian, zwykle wykonując ruchy do popełnienia pierwszego błędu lub wbicia czarnej bili.WSTĘP NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ LUB LEGITYMACJĘ AZS